Obavijest o kontroli plodnosti tla na poljoprivrednim gospodarstvima

Općina Sikirevci sudjeluje u projektu “Kontrola plodnosti tla na poljoprivrednim gospodarstvima” na području Brodsko-posavske županije u 2018. godini, koji obuhvaća provedbu osnovne kemijske analize tla s uzimanjem uzoraka tla te preporukom gnojidbe radi postizanja visokih stabilnih prinosa u granicama ekonomičnosti, uz smanjenje ekološkog opterećenja okoliša.

Cijena jedne kontrole plodnosti tla je 390,00 kuna s PDV-om, a sredstva potrebna za provođenje projekta osigurati će se u slijedećim udjelima:

  • Brodsko-posavska županija 50% ili 195,00 kuna po uzorku
  • Općina Sikirevci 30% ili 117,00 kuna po uzorku
  • krajnji korisnici usluge, poljoprivredna gospodarstva 20% ili 78,00 kuna po uzorku

Pozivamo sve poljoprivrednike koji žele sudjelovati u ovom projektu da preuzmu propisani obrazac o uzimanju uzoraka za analizu tla u prostorijama Općine Sikirevci svakim danom od 7:00 do 15:00 sati ili na internet stranici Općine Sikirevci (ovdje u prilogu).

Koordinator na provedbi Projekta ispred Regionalnog Centra za biotehnološka istraživanja i razvoj Brodsko-posavske županije je mag.ing.agr. Anamarija Botica, kontakt tel: 035/416-218, mob: 099/5040-883, email: info@biotech.hr

 

PREUZIMANJA

Obrazac o uzimanju uzoraka za analizu tla

Skip to content