Obavijest o početku javnog uvida u Program raspolaganja poljoprivrednim zemljištem

Temeljem članka 29. stavak 6. Zakona o poljoprivrednom zemljištu (“Narodne novine 20/2018) objavljuje se Obavijest o početku javnog uvida u prijedlog Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu države na području Općine Sikirevci

Prijedlog Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu države na području Općine Sikirevci izložiti će se na javni uvid u razdoblju 18. svibnja 2018. godine o 1. lipnja 2018. godine u sjedištu Općine Sikirevci, Ljudevita Gaja 4A, 35224 Sikirevci

Zainteresirane osobe mogu izvršiti uvid i dati prigovore na prijedlog Programa za vrijeme trajanja javnog uvida, a najkasnije do isteka roka određenog za javni uvid.

 

Općinski načelnik
Josip Nikolić, dipl. ing.

PRILOZI

Obavijest o pocetku javnog uvida program raspolaganja poljoprivrednim zemljistem

Skip to content