Javni poziv za dostavu prijedloga za pripremu Proračuna Općine Sikirevci za 2019. godinu

U pripremi je prijedlog proračuna Općine Sikirevci za 2019. godinu. Želja nam je u proces kreiranja Proračuna uključiti što veći broj zainteresiranih kako bismo dobili što kvalitetniji prijedlog Proračuna.

Stoga pozivam sve zainteresirane mještane da dostave svoje prijedloge o raspodjeli proračunskih sredstava Općine Sikirevci za 2019. godinu i aktivno sudjeluju u kreiranju proračuna Općine Sikirevci.

Rok za dostavu prijedloga je 05. studenoga 2018. godine

Prijedlozi se mogu predati osobno u Jedinstveni upravni odjel Općine Sikirevci, poštom na adresu Općine Sikirevci, Ljudevita Gaja 4/A, 35224 Sikirevci ili poslati elektroničkom poštom na adresu: opcina.sikirevci@gmail.com.

 

PRILOZI

OBRAZAC za prijedlog proračuna

 

Skip to content