JAVNI POZIV ZA UPIS DJECE U PROGRAM PREDŠKOLE ZA 2020./2021. PEDAGOŠKU GODINU

Općina Sikirevci objavljuje javni poziv za upis djece u PROGRAM PREDŠKOLE za djecu rođenu od 01.04.2014. do 31.03.2015. godine.

Pozivaju se roditelji predškolske djece na upis u program predškole.

Program predškole obvezan je za svu djecu u godini prije polaska u osnovnu školu koja nisu obuhvaćena redoviti programom predškolskog odgoja u dječjem vrtiću.

Obrazac za upis možete preuzeti na ulazu u zgradu Općine. Roditelj/skrbnik je dužan prilikom podnošenja zahtjeva za upis u program predškole priložiti sljedeće dokumente:

• Presliku osobne roditelja/skrbnika (majke i oca)
  • OIB djeteta
  • Presliku rodnog lista djeteta

Napomena!

Molimo vas da u zahtjevu obavezno navedete broj telefona kako biste obavijest o roditeljskom sastanku primili na vrijeme!

Zahtjevi za upis s potrebnom dokumentacijom podnose se od 09.09.2020. do 18.09.2020.

Obavijest o vremenu početka programa predškole bit će objavljena naknadno.

PROGRAM IGRAONICE

Svi roditelji djece u dobi 3-6 godina zainteresiranih za program igraonice mogu svoju djecu upisati prijavom od 09.09.2020. do 25.09.2020. odgojiteljici Gabrijeli Miličić na broj 0915478196.

Cijena igraonice za drugo dijete umanjuje se za 50% koje sufinancira Općina.

OBAVIJEST O UPISU DJECE U PREDŠKOLU I IGRAONICU

ZAHTJEV ZA PREDŠKOLU