Plesači iz Sikirevaca uspješni na svom prvom natjecanju

Povodom Međunarodnog dana plesa, Plesni klub Kick je 27.4.2019. organizirao prvo natjecanje u Akrobatskom rock’n’rollu u Vukovaru. Točnije, riječ je o 1. Regionalnom klupskom natjecanju “Vukovar 2019” koji je održan u dvorani OŠ Dragutina Tadijanovića. Uz Plesni klub Kick, na natjecanju su sudjelovali još i natjecatelji iz ŠPK Astra koji su nam došli iz Slavonskog Broda.

Na natjecanju je učestvovalo 270 natjecatelja koji su bili raspoređeni u 29 kategorija. Tribine su bile puno do posljednjeg mjesta što je rezultiralo odličnom energijom koja je trajala cijelim tokom natjecanja.

Na kraju natjecanja članovi Plesnog kluba Kick su osvojili 13 zlata, 14 srebra i 3 bronce, a natjecatelji iz Općine Sikirevci su ostvarili slijedeće rezultate:

Parovi 1

1. mjesto ENA POPOVIĆ – IVOR DORIĆ

Formacije 5

2. mjesto formacija COOL STARS (Tatjana Lučić, Una Dorić, Emili Lučić, Mia Knežević, Lucija Knežević)

Formacije 8

 

2. mjesto formacija ROCK ZVIJEZDE (Magdalena Dorić, Gabrijela Grgić, Melani Popović, Sara Marković, Vanesa Tomas, Lana Samardžija)

Formacije 12

3. mjesto formacija GIRL POWER (Antonela Dujak, Petra Zovko, Andrijana Živić)

Predsjednik Plesnog kluba Kick
IVAN LAZIĆ

Skip to content