POZIV na prethodnu provjeru znanja i sposobnosti – natječaj za pročelnika/pročelnicu

Povjerenstvo za provedbu javnog natječaja za imenovanje pročelnika/pročelnice Jedinstvenog upravnog odjela Općine Sikirevci – 1. izvršitelj/ica na neodređeno vrijeme objavljuje POZIV na prethodnu provjeru znanja i sposobnosti – pisano testiranje i intervju kandidatima koji su podnijeli pravodobne i uredne prijave, te ispunjavaju formalne uvjete javnog natječaja objavljenog u Narodnim novinama, broj 1531, dana 4.3.2022.

 Kandidati koji su pravodobno podnijeli uredne prijave i ispunjavaju uvjete objavljene u javnom natječaju bit će obaviješteni i putem elektroničke pošte ili telefonom.

Prethodna provjera znanja i sposobnosti – pisano testiranje i intervju održat će se dana 23.3.2022. godine u 14:00 sati u prostorijama Općine Sikirevci, Ljudevita Gaja 4A, 35224 Sikirevci, prvi kat.

 

PRILOZI

Poziv na prethodnu provjeru znanja i sposobnosti

Skip to content