Pozivnica na uvodnu konferenciju projekta “Za žene – za zajednicu”

Pozivamo vas na uvodnu konferenciju projekta “Za žene – za zajednicu” 30. siječnja 2018. godine s početkom u 14:00 sati u prostorijama Općine Sikirevci, Ljudevita Gaja 4/a, Sikirevci.

Općina Sikirevci provodi Projekt ZA žene – ZA zajednicu koji je financiran od strane Europske unije iz Europskog socijalnog fonda, u okviru natječaja Zaželi-Program zapošljavanja žena Partneri na projektu su Hrvatski zavod za zapošljavanje, Područni ured Slavonski Brod i Centa za socijalnu skrb Slavonski Brod.

Upravljačko tijelo je Ministarstvo rada i mirovinskog sustava, a posredničko tijelo razine 1 Hrvatski zavod za zapošljavanje, Ured za financiranje i ugovaranje projekata Europske unije.

Projekt ima za cilj: nezaposlenim ženama omogućiti zapošljavanje u lokalnoj zajednici te unaprijediti njihova znanja i vještine za potrebe tržišta rada te im na taj način dugoročno osigurati veću zapošljivost. Na Uvodnoj konferenciji biti će predstavljeni ciljevi, aktivnosti i očekivani rezultati projekta.

PROGRAM UVODNE KONFERENCIJE
13:30 – 14:00 Prijava sudionika konferencije
14:00 – 14:10 Uvodna riječ nositelja projekta,
Josip Nikolić, općinski načelnik
14:10 – 14:20 Obraćanje partnera u projektu
14:20 – 14:40 Predstavljanje projekta (ciljevi, aktivnosti i očekivani rezultati)
14:45 Domjenak za sudionike konferencije

 

S poštovanjem,
Općinski načelnik
Josip Nikolić, dipl.ing.

 

Skip to content