Javni poziv za zapošljavanje žena u sklopu projekta “Za žene – za zajednicu”

Radno mjesto: Djelatnica za pomoć u kući
Mjesto rada: Sikirevci, Brodsko – posavska županija
Broj traženih radnika: 15
Radno vrijeme: puno radno vrijeme
Smještaj: nema smještaja
Naknada za prijevoz: djelomično
Natječaj vrijedi od: 05.02.2018.
Natječaj vrijedi do: 13.02.2018.

POSLOPRIMAC
Razina obrazovanja:

• osnovna škola niži razredi
  • završena osnovna škola
  • srednja škola 3 godine
  • srednja škola 4 godine

Radno iskustvo: Nije važno

Ostale informacije: Temeljem članka 47. Statuta Općine Sikirevci („Službeni vjesnik Brodsko–posavske županije“ broj 3/13), a u sklopu provedbe projekta „ZA žene – ZA zajednicu“ sukladno Ugovoru o dodjeli bespovratnih sredstava za projekte koji se sufinanciraju u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020. iz Europskog socijalnog fonda, kodni broj: UP.02.1.1.05.0049 u okviru programa zapošljavanja žena – Zaželi, Općinski načelnik Općine Sikirevci raspisuje

ZA ZAPOŠLJAVANJE ŽENA U SKLOPU PROVEDBE PROJEKTA „ZA žene – ZA zajednicu“

Cilj projekta je nezaposlenim ženama omogućiti zapošljavanje u lokalnoj zajednici te unaprijediti njihova znanja i vještine za potrebe tržišta rada te im na taj način dugoročno osigurati veću zapošljivost.

Ciljane skupine u navedenom javnom oglasu su nezaposlene žene prijavljene u evidenciju nezaposlenih HZZ-a bez obzira na duljinu prijave u evidenciji, s najviše završenim srednjoškolskim obrazovanjem, s naglaskom na starije od 50 godina te žene sa invaliditetom.

OPIS POSLOVA:

• Pomoć u dostavi namirnica
  • Pomoć u održavanju čistoće domova krajnjih korisnika
  • Pomoć pri oblačenju i svlačenju korisnika
  • Briga o higijeni
  • Pomoć u socijalnoj integraciji
  • Pomoć u posredovanju u ostvarivanju prava (dostava lijekova, plaćanje računa)
  • Pružanje podrške krajnjim korisnicima kroz razgovore i druženje te uključivanje u društvo
  • Pratnja i pomoć u raznim društvenim aktivnostima
  • Ostale usluge za kojima se pojavi potreba

POTREBNA DOKUMENTACIJA
Kandidati su dužni dostaviti:

• Dokaz o stručnoj spremi (ako posjeduje),
  • Potvrdu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje da se vodi u evidenciji nezaposlenih (datum izdavanja nakon dana objave javnog poziva za zapošljavanje),
  • Zamolbu

NAČIN PROVJERE SPOSOBNOSTI KANDIDATA
S kandidatima prijavljenim na javni poziv koji su podnijeli pravodobnu i potpunu prijavu te ispunjavaju formalne uvjete javnog poziva provest će se razgovor (intervju) načelnika sa kandidatima.

Poslodavac: Općina Sikirevci, Ljudevita Gaja 4/A, Sikirevci

Pisane prijave se podnose u zatvorenoj koverti, osobnim dolaskom ili poštom (ukoliko se šalju poštom, potrebno ih je poslati preporučeno sa POVRATNICOM) na adresu:
OPĆINA SIKIREVCI
Ljudevita Gaja 4/A
Sikirevci
35222 Gundinci
S naznakom: „Za natječaj DJELATNICA ZA POMOĆ U KUĆI – ZA žene – ZA zajednicu – NE OTVARAJ“

Ukoliko se prijave dostavljaju osobno, moraju se dostaviti do krajnjeg roka za prijavu. Ukoliko se šalju poštom, moraju biti zaprimljene u poštanskom uredu do krajnjeg roka za prijavu.

POSLODAVAC: OPĆINA SIKIREVCI
KONTAKT: pismena zamolba: Ljudevita Gaja 4/A, Sikirevci, 35222 Gundinci