Prijava na edukaciju “Pokaži da možeš”

Općina Sikirevci Vam nudi priliku i mogućnost da unaprijedite svoje znanje kroz edukacijski program „Pokaži da možeš!“. Edukacije će Vam omogućiti da se educirate u poslovnom, ali i privatnom pogledu te usvojite nova znanja i vještine kako biste mogli konkurirati na tržištu rada.

U suradnji s tvrtkom EDukOS – Centar znanja iz Osijeka održat će se besplatne poslovne edukacije u trajanja od dva dana, u četvrtak 11.5. i četvrtak 18.5. (od 18:00h do 21:00h). Edukacije će se održati u općinskoj vijećnici u Sikirevcima.

Stručni predavači će Vam prenijeti znanje i vještine kroz konkretne primjere i radionice iz područja pravilne prehrane, digitalnog marketinga, komunikacijskih vještina i financijske pismenosti.

Prijaviti se možete na sljedećem linku: https://forms.gle/yRzETVRycN8NAg2j9

Broj mjesta je ograničen.

Na edukacijama će te dobiti priliku naučiti sljedeće:

Što je digitalni marketing i zašto mi je on potreban?
Kako pravilno komunicirati na društvenim mrežama?
Koja je publika na Facebooku, koja na Instagramu, koja na LinkedInu, a koja na TikToku?

Osvijestiti kako se ponašati i prezentirati te kako se predstaviti u najboljem svjetlu?
Prepoznavanje važnosti neverbalne i verbalne komunikacija u osobnom i poslovnom okruženju.
Naučiti koristiti alate kojima prepoznajemo određene signale u komunikaciji da bi bili što bolji komunikatori.
Biti bolji u razumijevanju sebe i drugih u međuljudskim odnosima

Koje osobine svaki poduzetnik treba imati?
Kako na kvalitetan i profitabilan način upravljati svojim novcem?
Kako pobijediti svoja ograničavajuća uvjerenja i stavove prema financijama?

Kako proizvoditi ono što se traži?
Prepoznati kako hrana utječe na organizam i emocije.

Koji su trendovi u proizvodnji hrane?

Broj mjesta je ograničen.