Savjetovanje s javnošću Plana upravljanja imovinom u vlasništvu Općine Sikirevci za 2020. godinu

Poštovani,
pozivamo Vas da sudjelujete u otvorenom savjetovanju u donošenju prijedloga Plana upravljanja imovinom u vlasništvu Općine Sikirevci za 2020. godinu. Svrha savjetovanja je prikupljanje informacija o interesima, stavovima i prijedlozima zainteresirane javnosti kako bi se podigla razina razumijevanja i prihvaćanja novih akata i drugih dokumenata, ali i radi uočavanja slabosti i negativnih učinaka predloženog.

Predstavnicima zainteresirane javnosti, organizacijama civilnog društva, nevladinim, neprofitnim organizacijama, savjetovanje predstavlja priliku da svojim znanjem, iskustvom i stručnošću utječu na predloženi akt ili drugi dokument u ime skupina i interesa koje zastupaju.

Savjetovanje za prijedlog Plana upravljanja imovinom u vlasništvu Općine Sikirevci za 2020. godinu moguće je pronaći OVDJE.

Savjetovanje je otvoreno do: 26.07.2019.

 

PRILOZI

Prijedlog plana upravljanja imovinom u vlasništvu Općine Sikirevci za 2020. godinu

Izvješće o provedenom savjetovanju – Plan upravljanja imovinom u vlasništvu Općine Sikirevci za 2020. godinu

Skip to content