JAVNI POZIV ZA ZAPOŠLJAVANJE ŽENA U SKLOPU PROVEDBE PROJEKTA ZA žene – ZA zajednicu 2

Cilj projekta je teško zapošljivim ženama omogućiti zapošljavanje u lokalnoj zajednici te na taj način unaprijediti njihov radni potencijal i dugoročno osigurati veću zapošljivost kao i povećati njihovu socijalnu uključenost. Također, kroz projekt će se unaprijediti i kvaliteta života krajnjih korisnika (starijih osoba i osoba u nepovoljnom položaju) kroz povećanje njihove socijalne uključenosti. Na ovaj način doprinijet će se rješavanju problema nezaposlenih žena niže obrazovne strukture koje čine najugroženiju skupinu na tržištu rada, ali i potreba starijih osoba i osoba u nepovoljnom položaju.

Ciljane skupine u navedenom javnom oglasu su nezaposlene žene prijavljene u evidenciju nezaposlenih HZZ-a bez obzira na duljinu prijavu u evidenciji, s najviše završenim srednjoškolskim obrazovanjem, s naglaskom na starije od 50 godina te žene s invaliditetom.

OPIS POSLOVA:

  • Pomoć u dostavi namirnica
  • Pomoć u održavanju čistoće domova krajnjih korisnika
  • Pomoć pri oblačenju i svlačenju korisnika
  • Briga o higijeni
  • Pomoć u socijalnoj integraciji
  • Pomoć u posredovanju u ostvarivanju prava (dostava lijekova, plaćanje računa)
  • Pružanje podrške krajnjim korisnicima kroz razgovore i druženje te uključivanje u društvo
  • Pratnja i pomoć u raznim društvenim aktivnostima
  • Ostale usluge za kojima se pojavi potreba

 

PRILOZI

Tekst javnog poziva_2020

https://burzarada.hzz.hr/RadnoMjesto_Ispis.aspx?WebSifra=107779034

Skip to content