Javni poziv za zapošljavanje žena u sklopu provedbe projekta “ZA žene – ZA zajednicu”

Temeljem članka 46. Statuta Općine Sikirevci („Službeni vjesnik Brodsko–posavske županije“ broj 01/18), a u sklopu provedbe projekta „ZA žene – ZA zajednicu“ sukladno Ugovoru o dodjeli bespovratnih sredstava za projekte koji se sufinanciraju u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020. iz Europskog socijalnog fonda, kodni broj: UP.02.1.1.05.0049 u okviru programa zapošljavanja žena – Zaželi, Općinski načelnik Općine Sikirevci raspisuje

JAVNI POZIV
ZA ZAPOŠLJAVANJE ŽENA U SKLOPU PROVEDBE PROJEKTA „ZA žene – ZA zajednicu“

Cilj projekta je nezaposlenim ženama omogućiti zapošljavanje u lokalnoj zajednici te unaprijediti njihova znanja i vještine za potrebe tržišta rada te im na taj način dugoročno osigurati veću zapošljivost.

Ciljane skupine u navedenom javnom oglasu su nezaposlene žene prijavljene u evidenciju nezaposlenih HZZ-a bez obzira na duljinu prijavu u evidenciji, s najviše završenim srednjoškolskim obrazovanjem, s naglaskom na starije od 50 godina te žene sa invaliditetom.

 

PRILOZI

Cijeli tekst javnog poziva

Skip to content