Plan upravljanja imovinom u vlasništvu Općine Sikirevci za 2019. godinu

Savjetovanje ikona trajanje

Trajanje

16.11.2018. – 15.11.2018.

Savjetovanje ikona dokumenti

Dokumentacija

Preuzmi dokumentaciju

Savjetovanje ikona izvješće

Izvješće

Preuzmi izvješće

Poštovani, pozivamo Vas da sudjelujete u otvorenom savjetovanju u donošenju prijedloga:

  • Plan upravljanja imovinom u vlasništvu Općine Sikirevci za 2019. godinu

Svrha savjetovanja je prikupljanje informacija o interesima, stavovima i prijedlozima zainteresirane javnosti kako bi se podigla razina razumijevanja i prihvaćanja novih akata i drugih dokumenata, ali i radi uočavanja slabosti i negativnih učinaka predloženog. Predstavnicima zainteresirane javnosti, organizacijama civilnog društva, nevladinim, neprofitnim organizacijama, savjetovanje predstavlja priliku da svojim znanjem, iskustvom i stručnošću utječu na predloženi akt ili drugi dokument u ime skupina i interesa koje zastupaju.

Savjetovanje za prijedlog Plana upravljanja imovinom u vlasništvu Općine Sikirevci za 2019. godinu moguće je pronaći OVDJE.

Savjetovanje je otvoreno do: 15.11.2018.

Skip to content