Savjetovanje s javnošću u postupku donošenja izmjene Odluke o načinu pružanja javne usluge skupljanja komunalnog otpada na području Općine Sikirevci 2024. godine

Općina Sikirevci otvara javno savjetovanje o Prijedlogu Odluke o izmjeni Odluke o načinu pružanja javne usluge sakupljanja komunalnog otpada na području Općine Sikirevci. Prijedlog Odluke možete preuzeti OVDJE! Javno savjetovanje traje od 21.05.2024. i biti će otvoreno do 20.06.2024. godine. Cilj i svrha javnog savjetovanja je prikupiti mišljenja zainteresirane javnosti o predloženom prijedlogu Odluke. Pozivaju se svi zainteresirani da dostave svoje konkretne primjedbe i prijedloge na prijedlog Odluke uz jasna obrazloženja i to putem obrasca za sudjelovanja u savjetovanju koji možete preuzeti OVDJE!  Primjedbe koje neće biti dostavljene na priloženom obrascu neće biti uzete na razmatranje. Svoje sugestije i prijedloge možete uputiti na adresu elektroničke pošte: opcina.sikirevci@gmail.com. Po završetku procesa savjetovanja, svi pristigli komentari, primjedbe i prijedlozi biti će objavljeni na mrežnim stranicama Općine, uz obrazloženja
za one koji eventualno neće biti prihvaćeni o tome zašto nisu prihvaćeni. Za dodatne upite u vezi s postupkom savjetovanja možete se obratiti na adresu elektroničke pošte: opcina.sikirevci@gmail.com

JAVNO SAVJETOVANJE S JAVNOŠĆU-OBAVIJEST

2-Obrazac-za-javno-savjetovanje

Prijedlog-Odluke-o-izmjeni-Odluke-o-nacinu-pruzanja-usluge-sakupljanja-komunalnog-otpada-

Skip to content