Izbori za članove u Europski parlament iz Republike Hrvatske – 26. svibnja 2019.

Predsjednica Republike Hrvatske je 25. ožujka 2019. godine donijela Odluku o raspisivanju izbora za članove u Europski parlament iz Republike Hrvatske. Za dan održavanja izbora određena je nedjelja, 26. svibnja 2019. godine.

Birači mogu pregledati, odnosno zatražiti dopunu ili ispravak podataka u pisanih u registar birača, podnijeti zahtjev za privremeni upis, prethodnu registraciju, aktivnu registraciju i izdavanje potvrde za glasovanje u Službi za opću upravu Ureda i to u njegovu sjedištu u Slavonskom Brodu ili u Ispostavi u Novoj Gradiški svakim radnim danom u radno vrijeme, a u subotu 11. svibnja 2019. u vremenu od 8:00 do 14:00 sati.

 

PRILOZI

Obavijest biračima za izbore za članove u Ep iz RH

Objava biračima za izbore za članove u Ep iz RH

Skip to content