Javni poziv za dodjelu jednokratnih kapitalnih financijskih pomoći za poboljšanje demografske obnove , poticanje razvoja gospodarstva i razvoja poduzetničke kulture na području Općine Sikirevci u 2020. godini

Predmet Javnog poziva je prikupljanje zahtjeva za dodjelu bespovratnih novčanih sredstava iz Proračuna Općine Sikirevci za 2020. godinu namijenjenih financiranju aktivnosti i projekata koji imaju utjecaj na poboljšanje demografske slike- ostanak malih obitelji na području općine, povećanju broja smještaja kapaciteta te podizanje kvalitete postojeće turističke ponude na području općine Sikirevci , te poticanje razvoja poduzetništva kojim se provode mjere s ciljem jačanja konkurentnog nastupa poduzetnika na tržištu, boljeg informiranja u poduzetništvu, za realizaciju poduzetničkih podhvata te podizanje razine poduzetničke kulture na području općine Sikirevci.

Odluka o dodjeli potpore CAFFE BAR NO2

Odluka o dodjeli potpore KRISTIJAN TOMASINI