Pozivnica na završnu konferenciju projekta – ZA žene ZA zajednicu

Općina Sikirevci provodi Projekt ZA žene – ZA zajednicu koji je financiran od strane Europske unije iz Europskog socijalnog fonda, u okviru natječaja Zaželi-Program zapošljavanja žena. Partneri na projektu su Hrvatski zavod za zapošljavanje, Područni ured Slavonski Brod i Centar za socijalnu skrb Slavonski Brod.

Upravljačko tijelo je Ministarstvo rada i mirovinskog sustava, a posredničko tijelo razine 1 Hrvatski zavod za zapošljavanje, Ured za financiranje i ugovaranje projekata Europske unije. Projekt ima za cilj: nezaposlenim ženama omogućiti zapošljavanje u lokalnoj zajednici te unaprijediti njihova znanja i vještine za potrebe tržišta rada te im na taj način dugoročno osigurati veću zapošljivost.

Općina Sikirevci Vas ovim putem poziva na završnu konferenciju projekta

19. veljače 2020. g. u 13.00 sati
Lj. Gaja 4A, Sikirevci,
prostorije Općine Sikirevci

 

PRILOZI

Pozivnica na završnu konferenciju projekta

Skip to content