Vjesnik Općine Sikirevci broj 3, ožujak 2020.

Poštovani mještani općine Sikirevci, pred Vama je i treći broj „Sikirevačkog vjesnika“, za koji se nadamo da će Vam biti jednako
zanimljiv, ako ne i zanimljiviji od prethodna dva. Nastojali smo i ovoga puta napraviti pregled zbivanja kroz pola godine, ali kroz drugačiji pristup. Uz poslove Općine i sve ono što je u općini napravljeno i o čemu Vas želimo izvijestiti kako biste bili u toku, prikazali smo bogat društveni život i aktivnosti naših brojnih udruga, župe, škole, koji zajedno doprinose kvaliteti života.

Predstavljamo i ovom prilikom naše gospodarstvenike i poljoprivrednike, a započinjemo i s predstavljanjem zanimljivosti iz povijesti, pri čemu smo ovom prilikom naglasak stavili na nedovoljno poznatog i priznatog Sikirevčanina, dr. Andriju Živkovića, kojim se svi možemo ponositi.

Skip to content