JAVNI POZIV ZA UPIS DJECE U PROGRM PREDŠKOLE ZA 2023./2024. PEDAGOŠKU GODINU

Općina Sikirevci objavljuje javni poziv za upis djece u PROGRAM PREDŠKOLE za djecu rođenu od 01.04.2017. do 31.03.2018. godine. Pozivaju se roditelji predškolske djece na upis u program predškole. Program predškole obvezan je za svu djecu u godini prije polaska u osnovnu školu koja nisu obuhvaćena redoviti programom predškolskog odgoja u dječjem vrtiću. Obrazac za upis možete preuzeti u zgradi Općine. Roditelj/skrbnik je dužan prilikom podnošenja zahtjeva za upis u program predškole priložiti sljedeće dokumente:
– Presliku osobne roditelja/skrbnika (majke i oca)
– OIB djeteta
– Presliku rodnog lista djeteta
Napomena!
Molimo vas da u zahtjevu obavezno navedete broj telefona(mobitela) kako biste obavijest o roditeljskom sastanku primili na vrijeme!

Zahtjevi za upis s potrebnom dokumentacijom podnose se od 26. listopada do 1. studenog 2023.

OBAVIJEST O UPISU DJECE U PREDŠKOLU

Skip to content