Obavijest o preventivnoj deratizaciji na području općine Sikirevci

Obavještavamo Vas da će naša tvrtka provoditi sustavnu preventivnu deratizaciju na području općine Sikirevci u periodu od 11.11.2021. do 15.11.2021.

Deratizacija će se provoditi sredstvima koja su dozvoljena i propisno registrirana za primjenu u Republici Hrvatskoj i rješenjem Ministarstva zdravlja. (Ratimor meki mamac i Ratimor parafinski blok)

Tijekom sustavne deratizacije primjenjivat ćemo standardne meke s djelatnom tvari antikoagulatom II generacije (bromadilon 0.005%) u formulacijama: rasuta meka, meki mamac, parafizirana meka ovisno o vrsti prostora u kojima se deratizacija provodi.

Protuotrov je vitamin K.

Mamci će se izlagati u deratizacijskim kutijama na skrovita i nepristupačna mjesta, na način da su nedostupni za ljude i druge ne ciljane vrste.

Deratizacija će se provoditi osposobljenim i educiranim djelatnicima. Svaki izvoditelj prilikom provođenja deratizacije ima plastificiranu identifikacijsku iskaznicu.

Obavijest Sikirevci