Obavijest o preventivnoj deratizaciji na području općine Sikirevci

Obavještavaju se stanovnici Općine Sikirevci da će tvrtka Eco Energy d.o.o provoditi sustavnu preventivnu deratizacijuna području Općine Sikirevci u periodu od 26.02.2024. do 29.02.2024.
Deratizacija će se provoditi sredstvima koja su dozvoljena i propisno registirana za primjenu u Republici Hrvatskoj riješenjem Ministarstva zdravlja. ( Rodexion svježi mamac i Ratimor parafinski blok). Tijekom sustavne deratizacije primjenjivati ćemo standarne meke s djelatnom tvari antikoagulatom II generacije (bromadilon 0.005%) u formulacijama: rasuta meka, svježi mamac, parafizirana meka ovisno o vrsti prostora u kojima se deratizacija provodi. Protuotrov je vitamin K. Mamci će se izlagati u deratizacijskim kutijama na skrovita i nepristupačna mjesta, na način da su nedostupni za ljude i druge ne ciljane vrste.
Deratizaciju će provoditi osposobljeni i educirani djelatnici. Svaki izvoditelj prilikom provođenja deratizacije ima plastificiranu indentifikacijsku iskaznicu.
Popis djelatnika:
1. Ana Topolovec, dipl.ing.biologije
2. Nevenka Petrović, sanitarni inženjer
3. Stana Čamber, sanitarni tehničar
4. Danijela Jozić, veterinarski tehničar

Obavijest Sikirevci

Skip to content