OBAVIJEST- prijava štete izazvane olujnim nevremenom

Nakon proglašenja prirodne nepogode izazvane olujnim nevremenom, praćenim jakim udarima vjetra i obilnom kišom na području Brodsko-posavske županije i donošenja Odluke župana Danijela Marušića, sve prijave materijalnih šteta na građevinskim i infrastrukturnim objektima, te poljoprivrednim kulturama, naročito višegodišnjim nasadima voćnjaka i vinograda dana 19. srpnja 2023. godine, možete podnijeti na propisanom obrascu za prijavu, najkasnije 8 dana od dana donošenja Odluke o proglašenju prirodne nepogode.

Uz obrazac potrebno je priložiti:

Za prijavu štete na poljoprivrednim kulturama i višegodišnjih nasada: prva stranica iz Arkod upisnika

Za prijavu na građevinskim objektima : preslika građevinske dozvole ili Rješenje o izvedenom stanju, potvrda da je građevina građena prije 1968.godine.

Obrazac možete preuzeti dolje u prilogu, te ISPRAVNO POPUNJEN I POTPISAN dostaviti osobno u tajništvo Općine Sikirevci, radnim danom od 8.00 sati do 14.00 sati, ili na mail adresu: opcina.sikirevci@gmail.com

Obrazac_za_prijavu_stete_EN-P

 

Skip to content