Odluka o proglašenju prirodne nepogode izazvane olujnim nevremenom 19.07.2023.

Na temelju članka 23. Zakona o ublažavanju i uklanjanju posljedica prirodnih nepogoda (,,Narodne novine” br. 16/19) i članka 56. Statuta Brodsko-posavske županije (“Službeni vjesnik Brodsko-posavske županije” br. 15/13 – pročišćeni tekst), župan Brodsko – posavske županije donio je Odluku o proglašenju prirodne nepogode izazvane olujnim nevremenom praćenim jakim udarima vjetra i obilnom kišom na građevinskim i infrastrukturnim objektima te poljoprivrednim kulturama, naročito višegodišnjim nasadima – voćnjacima i vinogradima na području Općina: Bebrina, Brodski Stupnik, Bukovlje, Cernik, Davor, Donji Andrijevci, Dragalić, Garčin, Gornja Vrba, Gornji Bogićevci, Gundinci, Klakar, Nova Kapela, Okučani, Oprisavci, Oriovac, Podcrkavlje, Rešetari, Sibinj, Sikirevci, Slavonski Šamac, Stara Gradiška, Staro Petrovo Selo, Velika Kopanica, Vrbje, Vrpolje i gradova: Slavonski Brodi Nova Gradiška.

Odluka – nevrijeme – 19.7.2023_

Skip to content