Javni poziv mještanima za sudjelovanje u kreiranju proračuna Općine Sikirevci za 2018. godinu

Općina Sikirevci poziva sve zainteresirane građene da sudjeluju u kreiranju proračuna Općine Sikirevci za 2018. godinu. Navedite koje projekte želite vidjeti realizirane na podeučju Općine, te koje radove smatrate važnima. Želimo čuti Vaše prijedloge i komentare jer su upravo oni najbolji pokazatelji toga što je potrebno u našoj Općini.

Rok i način podnošenja prijava

Projekti se prijavljuju u pismenom ili elektronskom obliku uz detaljan opis projekta.

Prijave se dostavljaju poštom, osobno ili na email: opcina.sikirevci@gmail.com s naznakom “Prijava projekta mještana za kreiranje proračuna za 2018. godinu”

Sve dodatne informacije možete dobiti na broj telefona 035/481-215

Prijave se podnose do 6. studenoga 2017. godine bez obzira na način dostave.

Pristigle prijave razmatrati će općinski načelnik i komisija za proračun, a rezultati procjene biti će doneseni na sjednici Općinskog vijeća kao sastavni dio Proračuna Općine Sikirevci za 2018. godinu.

 

Općinski načelnik
Josip Nikolić, dipl. ing.

Skip to content