Javni poziv za dostavu prijedloga za izradu proračuna Općine Sikirevci za 2024. godinu s projekcijama za 2025. i 2026.g.

Uključi se u savjetovanje i sudjeluj u kreiranju proračuna Općine Sikirevci za 2024. godinu s projekcijama za 2025. i 2026. godinu Općina Sikirevci želi u proces stvaranja Proračuna uključiti što veći broj zainteresiranih kako bismo zajedno izradili što kvalitetniji prijedlog proračuna. U cilju povećanja transparentnosti procesa izrade prijedloga proračuna za 2024. godinu i uključivanja šire javnosti da svojim prijedlozima, mišljenjima i preporukama sudjeluju u kreiranju jednog od najvažnijih dokumenata Općine Sikirevci, pozivamo građane i ostalu zainteresiranu javnost da dostave svoje prijedloge projekata i programa za koje smatraju da ih je potrebno provesti na Području Općine Sikirevci. Prijave se mogu predati putem obrasca datog u nastavku, poštom na adresu Općine Sikirevci, Ljudevita Gaja 4/a ili na e-mail: opcina.sikirevci@sb.t-com.hr, a zaključno do datuma 31. listopada 2023.g. Nakon isteka roka za dostavu prijedloga općinske službe će analizirati pristigle prijedloge,  te će se u skladu s financijskim i zakonskim mogućnostima provedbe isti uvrstiti u konačan prijedlog Proračuna Općine Sikirevci za 2024. godinu koji će se uputiti Općinskom vijeću Općine Sikirevci na usvajanje.

OPĆINSKI NAČELNIK
OPĆINE SIKIREVCI
Josip Nikolić, dipl.ing.drv.

Obrazac-za-sudjelovanje-u-planiranju-i-donosenju-proracuna-Opcine-Sikirevci

Javni-poziv-za-dostavu-prijedloga-za-izradu-proracuna-Opcine-Sikirevci-za-2024

 

Skip to content