Javni poziv za objavu -sufinanciranje radnog materijala za osmoškolce -naselje Jaruge

Načelnik Općine Sikirevci temeljem članka 47. Statuta Općine Sikirevci (“Službeni vjesnik Brodsko-posavske županije” br. 11/21) i Odluke o jednokratnoj isplati novčanih sredstava za sufinanciranje nabavljenih radnih materijala za učenike osnovne škole za godinu 2023./2024., s područja Općine Sikirevci -za naselje Jaruge, donio je dana 31. kolovoz 2023. godine JAVNI POZIV ZA DODJELU JEDNOKRATNE POMOĆI ZA NABAVLJENI RADNI MATERIJAL I ŠKOLSKI PRIBOR ZA UČENIKE OD 1.-8. RAZREDA OSNOVNE ŠKOLE ZA ŠKOLSKU GODINU 2023./2024. IZ NASELJA JARUGA. Predmet Javnog poziva je dodjela jednokratne pomoći roditeljima/skrbnicima učenika osnovne škole s prebivalištem na području Općine Sikirevci-naselja Jaruge sufinanciranje nabavu radnog materijala i školskog pribora.

5-8.RAZRED_Zahtjev-radne bilježnice

1-4 RAZRED_Zahtjev-radne bilježnice 

JAVNI POZIV -RADNI MATERIJAL

2023.Odluka-o-isplati-RADNE BILJEŽNICE-1

Skip to content